Wykorzystujemy najlepszą technologię parzenia kawy dzięki naszemu własnemu niezawodnemu systemowi parzenia espresso: zaparzaczowi Braumann. Został on opracowany specjalnie dla ETNA przez szwajcarskiego dewelopera Jorga Braumanna. To unikalne rozwiązanie na skalę światową.

Serce naszych ekspresów do kawy

Zaparzacz Braumann to serce wszystkich średnich i dużych ekspresów do kawy. To tutaj świeżo zmielona kawa spotyka się z gorącą wodą, w odpowiednich proporcjach, pod odpowiednim ciśnieniem i w odpowiedniej temperaturze. Ten niespotykanie solidny zaparzacz znajduje się w wytrzymałej metalowej obudowie, która pochłania wszystkie siły działające podczas procesu parzenia.

_B5A2783 bewerking-1
Garantie

8 LAT GWARANCJI DZIĘKI SOLIDNEJ JAKOŚCI

Moduł zaparzający i młynek są sercem każdego ekspresu do kawy na świeże ziarna i mają kluczowe znaczenie dla niezawodności urządzenia i jakości parzonej kawy. Ośmioletnia gwarancja na moduł zaparzający i młynek Braumann sprawia, że nie ponosisz najmniejszego ryzyka związanego z tymi kluczowymi komponentami. W Braumann nie wierzymy w społeczeństwo wyrzucania śmieci, ale w rozwój i produkcję solidnych i niezawodnych maszyn o długiej żywotności. 

Oto korzyści z 8-letniej gwarancji na moduł zaparzający Braumann i młynek Braumann:

  • Gwarancja długiego okresu eksploatacji 
  • Niskie koszty serwisowania
  • Wytrzymałe rozwiązanie
     
Tumbmail Braumann Brewer
Play

Zaparzacz Braumann

Doskonały i niezawodny jak szwajcarski zegarek
Assemblage 2

TRIPLE R – REDUCE, REPAIR, REUSE

Technicy ETNA posiadają wiedzę i doświadczenie oraz wybierają najlepsze komponenty i materiały. W połączeniu z naszym dążeniem do innowacji i doskonałości nasze umiejętności dają w efekcie niezawodne ekspresy do kawy, które za każdym razem zaparzają doskonałą kawę. Nasze urządzenia wyprodukowane w zrównoważony sposób mają długą żywotność i nadają się do naprawy, ponownego wykorzystania i recyklingu (repairable, reusable i recyclable). To dobre dla naszej planety i pozwala oszczędzać koszty. ETNA wierzy w najwyższą jakość za przystępną cenę, zarówno przy zakupie, jak i podczas użytkowania.

Header 2.jpg

Filozofia ponownego użycia

w praktyce

Od początku 2021 roku ETNA produkuje zespoły zaparzające do średnich i dużych ekspresów Espresso. Zajmują się tym pracownicy przeszkoleni i certyfikowani u naszego partnera Braumanna w Szwajcarii. Ze względu na to, że produkcja odbywa się teraz również w ETNA, chcemy zrobić kolejny krok w ramach filozofii potrójnego „R”: Repair - Re-use - Recycle, jako elementu przedłużenia żywotności naszych produktów. Zgodnie z zasadą ponownego wykorzystania, oferujemy również możliwość przeprowadzenia przeglądu zespołów zaparzających.

Na czym polega przegląd?

Podczas przeglądu zespołu zaparzającego zastępowane są części, których wymiana jest zalecana po wykonaniu 100 000-120 000 cykli pracy urządzenia. Są to części, które ulegają zużyciu lub które mogą zostać wymienione ze względów estetycznych.

Braumann beeld

Dowiedz się więcej

Wszystkie informacje na temat naszych ekspresów do kawy mogą Państwo uzyskać u dealera ETNA.

Kontakt
651