ETNA COFFEE TECHNOLOGIES POLSKA
ul. Piłsudskiego 116C
05-270
Marki

ETNA - Simply Unstoppable

ETNA rozpoczęła działalność jako odlewnia żeliwa 165 lat temu. Pomarańczowy kolor gorącego żeliwa, charakterystyczne logo dwóch odlewów żeliwnych i nazwa pochodząca od aktywnego wulkanu Etna, są wyraźnym trwałym odniesieniem do naszej historii, którą niezmiennie pielęgnujemy. 

Solidne ekspresy ETNA są stworzone do parzenia idealnej kawy za każdym razem. I czuć to w smaku. Ta niezawodna jakość jest wynikiem solidnego rzemiosła, rozwoju własnej technologii i ciągłego dążenia do wprowadzania innowacji. Nasze ekspresy do kawy wytworzone w zrównoważony sposób mają długą żywotność i nadają się do naprawy, ponownego wykorzystania i recyklingu. To dobre dla naszego świata, a jednocześnie ekonomiczne. ETNA wierzy w najwyższą jakość za przystępną cenę. Przy zakupie i podczas użytkowania. Dlatego niezależni dealerzy coraz częściej wybierają naszą markę ETNA. Wiedzą, że mogą również liczyć na ogromne zaangażowanie naszych pełnych pasji fachowców, techników i pracowników działu wsparcia.
Podobnie jak na nasze urządzenia i energię dobrej kawy: Simply Unstoppable

Corporate video
Play

Simply Unstoppable

Nasza wizja

ETNA wierzy w najwyższą jakość za przystępną cenę. Oznacza to, że nasze wytrzymałe urządzenia do kawy są niezawodne i solidne, mają długą żywotność i niskie koszty utrzymania. Nasze ekspresy już teraz są zrównoważone w użytkowaniu - można je naprawiać, ponownie wykorzystywać i poddawać recyklingowi - a naszą ambicją jest produkowanie ich w sposób całkowicie neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla.

_B5A2793 bewerking-1
_B5A2146 bewerking-1

Nasza misja

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości profesjonalizmu, inteligentnemu wykorzystaniu własnej technologii i ciągłemu dążeniu do innowacji, firma ETNA od 165 lat odpowiada na aktualne potrzeby klientów. Wykorzystujemy tę wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić naszym klientom i ich pracownikom luksusowe doznania związane z kawą, do których już są przyzwyczajeni.

Usługi

Przedstawiciele handlowi mogą zwracać się do naszego działu wsparcia technicznego z pytaniami dotyczącymi ekspresów do kawy ETNA. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania, a także prowadzą szkolenia techniczne. Dzięki temu dystrybutorzy mogą korzystać z naszego doświadczenia, a my możemy zagwarantować im nasz serwis i jakość.

_B5A2554 bewerking-1

O ETNA

649