ETNA rozpoczęła działalność jako odlewnia żeliwa 165 lat temu. Pomarańczowy kolor gorącego żeliwa, charakterystyczne logo dwóch odlewów żeliwnych i nazwa pochodząca od aktywnego wulkanu Etna, są wyraźnym trwałym odniesieniem do naszej historii, którą niezmiennie pielęgnujemy. 

Solidne ekspresy ETNA są stworzone do parzenia idealnej kawy za każdym razem. I czuć to w smaku. Ta niezawodna jakość jest wynikiem solidnego rzemiosła, rozwoju własnej technologii i ciągłego dążenia do wprowadzania innowacji. Nasze ekspresy do kawy wytworzone w zrównoważony sposób mają długą żywotność i nadają się do naprawy, ponownego wykorzystania i recyklingu. To dobre dla naszego świata, a jednocześnie ekonomiczne. ETNA wierzy w najwyższą jakość za przystępną cenę. Przy zakupie i podczas użytkowania. Dlatego niezależni dealerzy coraz częściej wybierają naszą markę ETNA. Wiedzą, że mogą również liczyć na ogromne zaangażowanie naszych pełnych pasji fachowców, techników i pracowników działu wsparcia.
Podobnie jak na nasze urządzenia i energię dobrej kawy: Simply Unstoppable

Corporate video
Play

Obejrzyj nasz film korporacyjny

NASZA PASJA

Jesteśmy pasjonatami kawy, zrównoważonego rozwoju i technologii.

_B5A2783 bewerking-1
Etna 4236.jpg

NASZA WIZJA

  • Nie popieramy społeczeństwa nastawionego na konsumpcję i wyrzucanie. Wierzymy w rozwój i produkcję wysokiej jakości ekspresów do kawy o długiej żywotności.
  • Nie popieramy modelu biznesowego opartego na sprzedaży części zamiennych. Wierzymy, że ekspres do kawy nie powinien się w zasadzie zepsuć.
  • Wierzymy, że konsumenci mają dziś wysokie oczekiwania co do jakości kawy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Oferowanie najsmaczniejszej kawy na stałym poziomie ma podstawowe znaczenie.

Usługi

  • Chcemy rozwijać i budować profesjonalne ekspresy do kawy w sposób niezawodny. Wybierając i opracowując wysokiej jakości komponenty, w połączeniu z oprogramowaniem ETNA, chcemy zminimalizować koszty usług i zmaksymalizować zadowolenie klientów.
  • Chcemy budować solidne długoterminowe relacje z naszymi partnerami, dodawać wartość do ich działalności poprzez innowacje, personalizację i najniższy całkowity koszt posiadania.
  • Chcemy być firmą odpowiedzialną. Odpowiedzialną za naszych pracowników, naszych partnerów biznesowych i planetę. 
Sfeerbeeld Dorado
Kernwaarden

SOLIDNY
NIEZAWODNY
ODPOWIEDZIALNY

Nasze wartości, które kierują naszą marką każdego dnia.

649