Standalone.jpg

Doskonałe doświadczenie baristy z łatwością, za każdym razem

ETNA Alpina MilkBase Standalone to idealny ekspres do mleka, który wspiera baristów w ich codziennej pracy. Wygoda, szybkość i zawsze stała jakość mleka i pianki mlecznej w jednym urządzeniu. ETNA Alpina MilkBase Standalone oszczędza czas, zapewnia idealną mleczną piankę od filiżanki do filiżanki i nadaje się również do robienia latte art. Idealny ekspres do świeżego mleka w połączeniu z ekspresem tłokowym; wyjątkowo odpowiedni dla branży gastronomicznej.

Latte.jpg

Flow through heaters

Każda przygotowywana kawa latte macchiato lub cappuccino powinna mieć taką samą jakość mlecznej pianki. W tym celu niezbędna jest odpowiednia temperatura świeżego mleka podczas przygotowywania mlecznej pianki. Unikalną cechą naszego ekspresu ETNA Alpina MilkBase Standalone jest to, że temperatura użytego mleka nie wpływa na końcową jakość mlecznej pianki. Kontrola temperatury opracowana przez ETNA zapewnia pełną kontrolę nad temperaturą spienionego mleka. W przeciwieństwie do ogrzewania parowego, dzięki naszej technologii jesteśmy w stanie podgrzać mleko w kontrolowany sposób do pożądanej temperatury końcowej. Zimne spienianie jest również możliwe dzięki ETNA Alpina MilkBase Standalone. 

Flow through heaters.png
Milkbase standalone
Play

Obejrzyj wideo

...i odkryj wszystkie zalety ETNA Alpina Milkbase Standalone!
Wszystkie funkcje w skrócie!
Soorten melk.jpg

Nadaje się do każdego rodzaju mleka

ETNA Alpina MilkBase Standalone nadaje się do każdego rodzaju mleka: pełnego, sojowego, koziego lub owsianego*. Urządzenie jest w stanie spienić każdy rodzaj mleka zawierającego białko, tworząc przyjemną, pełną piankę na języku. Z taką samą jakością piany za każdym razem. Możliwe jest również bezpośrednie użycie kartonu mleka lub saszetki. ETNA Alpina MilkBase Standalone można podłączyć do dowolnej chłodziarki do mleka. 

* W przypadku niektórych rodzajów mleka niehomogenizowanego, takich jak mleko owsiane, ważne jest regularne wstrząsanie opakowaniem podczas użytkowania.

Odpowiedni przepis na piankę do każdej kawy

Ekspres do kawy ETNA Alpina MilkBase Standalone może pomieścić 16 przepisów, w połączeniu z 10 rodzajami mleka, co daje łącznie 160 opcji, które można wywołać za pomocą ekspresu do kawy. Możesz stworzyć odpowiedni przepis na piankę dla każdego napoju kawowego, aby uzyskać idealne doznania w filiżance. 

In cup quality.jpg
Milkbase Standalone detail.jpg
Headerbeeld duurzaamheid 2.jpg

POTRÓJNE „R”:
REDUCE - REPAIR - REUSE

Ekspres do kawy lub system mleczny ETNA to zawsze odpowiedzialny wybór. Nawet po zakupie: nasze ekspresy do kawy i systemy mleczne są wysoce niezawodne, mają długą żywotność, a najważniejsze części można łatwo naprawić lub wymienić. Zapewnia to niskie koszty konserwacji i serwisu. I gwarantowana pyszna mleczna pianka!

ETNA's duurzaamheidsvisie
808