ETNA MilkBase connected vrijstaand
Afbeelding Milkbase
Play

Zobacz wideo

...i odkryj wszystkie zalety ETNA MilkBase Connected!

Pełna mleczna pianka w mgnieniu oka

ETNA MilkBase Connected został specjalnie zaprojektowany do współpracy z naszymi ekspresami ETNA Sagitta i ETNA Dorado Espresso Compact i Medium. Razem tworzą idealne połączenie solidnego i wysokiej jakości ekspresu do kawy z inteligentnym ekspresem do świeżego mleka, który błyskawicznie tworzy pełną mleczną piankę. Pozwala to przygotować idealne latte macchiato i cappuccino.

ETNA MilkBase compact 315 x 319 px


ETNA MilkBase Connected
Compact

ETNA MilkBase medium 315 x 319 px


 

ETNA MilkBase Connected 
Medium

ETNA MilkBase Sagitta 315 x 319 px


 

ETNA MilkBase
Sagitta

WSZYSTKIE FUNKCJE W SKRÓCIE!

Grzałki przepływowe: dla stabilnego, stałego produktu końcowego

Każda przygotowana kawa latte macchiato lub cappuccino powinna mieć taką samą jakość mlecznej pianki. Wyjątkowość naszej technologii ETNA MilkBase Connected polega na tym, że temperatura używanego mleka nie wpływa na końcową jakość mlecznej pianki. Ta opracowana przez ETNA kontrola temperatury, wykorzystująca dwa połączone przepływowe podgrzewacze, zapewnia pełną kontrolę nad temperaturą pianki mlecznej. W przeciwieństwie do ogrzewania parowego, dzięki tej technologii jesteśmy w stanie podgrzać mleko w kontrolowany sposób do pożądanej temperatury końcowej.

MilkBase techniek
MilkBase voor alle merksoorten

Możliwość zaprogramowania do 10 rodzajów mleka: pełnego lub półtłustego mleka krowiego, sojowego, koziego lub owsianego:

ETNA MilkBase Connected nadaje się do każdego rodzaju mleka: pełnego, sojowego, koziego lub owsianego*. Urządzenie jest w stanie spienić każdy rodzaj mleka zawierającego białko, tworząc przyjemną, pełną chmurę piany toczącą się po języku. Z taką samą jakością piany za każdym razem. MilkBase Connected jest wyposażony w 4-litrową chłodziarkę. Możliwe jest również użycie kartonu mleka lub torebki.

* W przypadku niektórych rodzajów mleka niehomogenizowanego, takich jak mleko owsiane, ważne jest regularne wstrząsanie opakowaniem podczas użytkowania.

Headerbeeld duurzaamheid 2.jpg

POTRÓJNE „R”:
REDUCE - REPAIR - REUSE

Ekspres do kawy lub system mleczny ETNA to zawsze odpowiedzialny wybór. Nawet po zakupie: nasze ekspresy do kawy i systemy mleczne są wysoce niezawodne, mają długą żywotność, a najważniejsze części można łatwo naprawić lub wymienić. Zapewnia to niskie koszty konserwacji i serwisu. I gwarantowana pyszna mleczna pianka!

ETNA's duurzaamheidsvisie
807