ETNA Coffee Technologies w Doetinchem opracowuje i produkuje profesjonalne ekspresy do kawy sprzedawane przez dealerów na całym świecie. Nasi dystrybutorzy dostarczają elementy i dbają o dobry serwis. Niezależnie od tego, czy chodzi o świeże ziarna, czy produkty instant, nasze ekspresy do kawy przygotowują pyszną kawę, cappuccino lub czekoladę. To nasza pasja. I każdy może to poczuć!

Firma ETNA znajduje się w Doetinchem. Tutaj projektujemy i produkujemy wszystkie urządzenia. Oznacza to gwarancję jakości i 100% holenderskiego rzemiosła. Produkty ETNA znane są z wysokiej jakości, długowieczności i niskich kosztów utrzymania. Nasza pasja oznacza, że zawsze szukamy najlepszych technologii, komponentów i materiałów do przygotowania idealnej filiżanki kawy.

Za pośrednictwem naszych dealerów ekspresy do kawy trafiają m.in. do użytkowników końcowych w biurach, branży przemysłowej i gastronomiczno-hotelarskiej. W ciągu ostatnich 25 lat zbudowaliśmy portfolio produktów z ekspresami do kawy, które wykorzystują 3 technologie parzenia. Dzięki specjalistycznej wiedzy, naszemu klientowi nie zabraknie kawy nawet przez jeden dzień. 

W związku z naszym rozwojem w ostatnich latach otworzyliśmy oddziały w Niemczech, Danii i Polsce. Ponadto nasi dealerzy znajdują się w różnych lokalizacjach w Europie. Obecnie działamy głównie na rynku europejskim, ale mamy ambicję dalej rozszerzać nasz zasięg poza Europę.
 

Chcesz do nas dołączyć, szukasz swojej pierwszej pracy po studiach lub miejsca na praktyki?
Zobacz nasze aktualne oferty pracy lub wyślij otwarte zgłoszenie na adres hrm@etna-ct.com

 

652