ETNA Coffee Technologies w Doetinchem opracowuje i produkuje profesjonalne ekspresy do kawy sprzedawane przez dystrybutorów na całym świecie. Nasi dystrybutorzy dostarczają składniki i dbają o dobry serwis. Niezależnie od tego, czy chodzi o świeże ziarna, czy produkty instant, nasze ekspresy do kawy przygotowują pyszną kawę, cappuccino lub czekoladę. To nasza pasja. I każdy może to poczuć!

Firma ETNA znajduje się w Doetinchem. Tutaj projektujemy i produkujemy wszystkie urządzenia. Oznacza to gwarancję jakości i 100% holenderskiego rzemiosła. Produkty ETNA znane są z wysokiej jakości, długiej żywotności i niskich kosztów utrzymania. Nasza pasja oznacza, że zawsze szukamy najlepszych technologii, komponentów i materiałów do przygotowania idealnej filiżanki kawy.

Za pośrednictwem naszych dystrybutorów ekspresy do kawy trafiają m.in. do użytkowników końcowych w biurach, branży przemysłowej i gastronomiczno-hotelarskiej. W ciągu ostatnich 25 lat zbudowaliśmy portfolio produktów z ekspresami do kawy, które wykorzystują 3 technologie parzenia. Dzięki specjalistycznej wiedzy, naszemu klientowi nie zabraknie kawy nawet przez jeden dzień. 

W związku z naszym rozwojem w ostatnich latach otworzyliśmy oddziały w Niemczech, Danii i Polsce. Ponadto nasi dystrybutorzy znajdują się w różnych lokalizacjach w Europie. Obecnie działamy głównie na rynku europejskim, ale mamy ambicję dalej rozszerzać nasz zasięg poza Europę.

PROGRAM PARTNERSKI ETNA: KORZYSTAJ Z ZALET

Współpraca z naszymi dystrybutorami została określona w Programie Partnerskim ETNA. Jako dystrybutor ETNA korzystasz m.in. z:

  • Atrakcyjnych rabatów na ekspresy do kawy, akcesoria i części
  • Całodobowego i 7 dni w tygodniu dostępu do portalu dystrybutora ETNA ze wszystkimi istotnymi informacjami o produkcie
  • Bezpłatnych szkoleń (online) i wsparcia technicznego naszego Zespołu Wsparcia Technicznego
  • Udziału w dorocznych Dniach Dystrybutorów ETNA i atrakcyjnych wydarzeniach VIP
  • Zdeterminowanego i zaangażowanego zespołu ETNA z podejściem zorientowanym na usługi

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach? Zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania się.

TAK, CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ!
VIP event
Even tougher together

Wyróżniamy 5 poziomów partnerskich w programie partnerskim ETNA: od brązowego do partnera strategicznego. Ściśle współpracujemy z naszymi dystrybutorami ETNA, aby wspólnie osiągnąć maksymalny wzrost. Chcemy budować solidne długoterminowe relacje z naszymi partnerami, dodawać wartość do ich działalności poprzez innowacje, personalizację i najniższy całkowity koszt posiadania. 
Oprócz naszych własnych linii produktów ETNA, możliwe jest — w przypadku niektórych wielkości zamówień — dodanie własnego wyglądu i stylu do ekspresu do kawy. Przedstawione przykłady pokazują możliwości.

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami.
801