ETNA stale się rozwija. Nigdy nie stoimy w miejscu. Aby mogli Państwo uczestniczyć w tym doświadczeniu, serdecznie zapraszamy do śledzenia nas na różnych kanałach społecznościowych, takich jak LinkedIn i Youtube. Natomiast w poniższym podsumowaniu mogą Państwo przeczytać także o naszych najważniejszych wydarzeniach ostatnich miesięcy.

ETNA Sagitta bovenkant

Parz kawę jak barista za pomocą jednego przycisku

Atrakcyjny design, inteligentny system zapewniający doskonałe espresso, lungo, cappuccino, latte macchiato lub gorącą czekoladę oraz znana, niezawodna jakość ETNA. To tylko niektóre z kluczowych wartości ETNA Sagitta, naszego nowego ekspresu do kawy z funkcją świeżego mleka, idealnego zarówno do biura, jak i branży gastronomicznej. Parz kawę jak barista za pomocą jednego przycisku. 
 

Czytaj więcej

Linda van de Maat nowym dyrektorem operacyjnym ETNA Coffee Technologies

Zarząd firmy ETNA Coffee Technologies powiększył się o Lindę van de Maat. Od 1 lutego 2023 r., jako dyrektor operacyjny, jest ona odpowiedzialna za produkcję, magazyn, logistykę, zakupy i HRM. W skład zespołu zarządzającego wchodzą teraz - oprócz Lindy van de Maat - Richard Vogelzang, Joop Veenhof i Peter Jager.

Fascynacja Lindy procesami produkcyjnymi i działalnością biznesową pojawiła się, gdy w 2004 r. rozpoczęła pracę jako pracownik działu zakupów w firmie produkcyjnej. Następnie pracowała jako kierownik projektu, kierownik operacyjny, dyrektor zarządzający oraz jako niezależny konsultant biznesowy dla różnych organizacji. Jej ambicja w ETNA Coffee Technologies: „Nadać kontrolowaną treść ogromnemu wzrostowi, którego doświadczamy. Poprzez optymalizację procesów wraz z zespołem i codzienne analizowanie, czy możemy robić rzeczy mądrzej i lepiej. Ponadto skupiam się na zapewnieniu bezpiecznego społecznie środowiska pracy, w którym optymalnie wykorzystujemy talent wszystkich naszych pracowników i jest wystarczająco dużo miejsca na rozwój osobisty”.

Cel zrównoważonego rozwoju

Co szczególnie pociąga Lindę na jej nowym stanowisku? „Zgrany zespół, twardo stąpający po ziemi, nastawienie na rozwój i dynamika firmy produkcyjnej. I oczywiście szalenie fajny produkt: ekspresy do kawy! Ponadto cel zrównoważonego rozwoju - produkcja neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla w 2030 r. - dodaje nam dodatkowego znaczenia. To wielkie wyzwanie, które z przyjemnością podejmuję!”.

Linda
Etna 3845 kl.jpg

MilkBase: Twój przyjaciel od świeżej pianki

Doskonała, świeża mleczna pianka dla idealnego latte macchiato lub cappuccino. ETNA MilkBase Connected i MilkBase Alpina Standalone to inteligentne urządzenia, które błyskawicznie tworzą pyszną, pełną mleczną piankę. ETNA MilkBase Connected najlepiej łączyć z naszym Dorado Espresso Medium lub Dorado Espresso Compact. MilkBase Standalone jest rozwiązaniem samodzielnym i idealnym dla lokali gastronomicznych i hoteli.

Dowiedz się więcej 

ETNA oficjalny partner Solar Team Twente

Jesteśmy dumni, że ETNA Coffee Technologies jest oficjalnym partnerem Solar Team Twente. Zespół ten jest zwycięzcą Solar Challenge Morocco 2021, wyczerpującego wyścigu o długości 2500 km przez pustynie i góry kraju Afryki Zachodniej. Podczas Dni Partnera ETNA w listopadzie 2022 r. studenci Solar Team Twente pokażą, co oznacza dla nich hasło „Simply Unstoppable”.

 

Czytaj więcej o Solar Team.

51638846811_6ba5116850_o.jpg
Etna 3735.jpg

Poznaj nasz Dorado Espresso Premium 10”

10-calowy ekran dotykowy, elegancki i nowoczesny design oraz kratki ze stali nierdzewnej. Nowa linia Dorado Espresso ma ekskluzywny wygląd i zapewnia optymalne doznania przy kawie. Ta sama wysokiej jakości technologia i niezawodna jakość, którą znają już Państwo z serii Dorado Espresso, ale w nowoczesnym wydaniu. Nasze ekspresy Dorado Espresso Premium 10" Compact, Medium i Large są wyposażone w nowe rozwiązania, a funkcjonalność i design sprawiają, że ten model osiąga nowy, wyższy poziom.

Dowiedz się więcej 

654