Sfeerbeeld Dorado

Ekspresy do kawy z linii ETNA Dorado doskonale pasują do stylowych wnętrz, w których liczy się jakość, takich jak nowoczesne biuro lub bufet śniadaniowy w hotelu. Linia ETNA Dorado zapewnia maksymalną różnorodność. Ekspresy są dostępne we wszystkich systemach parzenia i pojemnościach oraz oferują najnowsze funkcje ETNA. Cechą charakterystyczną ekspresów ETNA Dorado jest połączenie przyjemnie eleganckiego wzornictwa z solidną technologią ETNA, na której można polegać każdego dnia przez lata.

Cechy

  • SmartTouch - Ekskluzywny 7-calowy ekran dotykowy, zamontowany za bezpiecznym szkłem o grubości 2 mm. Przepisy, menu napojów, logo i język można w pełni dostosować do własnych potrzeb. 
  • Wytrzymała stalowa obudowa - Wytrzymała obudowa z cynku/sendimira z wysokiej jakości matową czarną powłoką proszkową.
  • SmartSense - 2 czujniki filiżanki i inteligentne światło dozowania (LED) intuicyjnie prowadzą użytkownika. 
  • Oddzielne dozowanie gorącej wody - koniec z herbatą o smaku kawy
  • SmartFlex - Regulowana wysokość i obrotowa taca na filiżanki z funkcją dzbanka, ułatwiająca korzystanie z własnych filiżanek (trwałych) i wyższych szklanek do różnych rodzajów kawy. Wytrzymały patent ETNA.
Header Opties & accessoires

Funkcje i akcesoria

Nasze ekspresy do kawy mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje i akcesoria, takie jak filtr wody, dolne szafki lub systemy płatności (bezgotówkowych). Tutaj znajdą Państwo skrócony przegląd różnych opcji.

 
Poznaj nasze możliwości
626